• Všetky prihlášky na pomaturitné štúdium posielajte na adresu:
        Súkromná stredná odborná škola pedagogická EBG, Školská 5, 977 01 Brezno

Prihlášky na pomaturitné štúdium NEMUSIA byť potvrdené lekárom a povinnou prílohou k nim momentálne nie je ani overená kópia maturitného vysvedčenia. Postačí fotokópia a prípadné chýbajúce dokumenty budú doložené na začiatku nasledujúceho školského roka.

Posielajte ich na adresu školy do 31.05.2020.
        Následne nám zašlite súbory potrebné k dištančnému overeniu vašich schopností, viď. kritériá prijatia.
        Kontaktovať vás budeme až po vyhodnotení talentových prijímacích skúšok!

Požiadavky na uchádzačov pre odbor 7649N učiteľstvo pre materské školy a vychovávateľstvo:
        - ukončené stredné vzdelanie s maturitou a dobré fyzické a duševné zdravie,
        - úspešné vykonanie talentovej skúšky