• Vysvedčenia sa budú odovzdávať v učebni na prízemí, oproti schodisku. Prosíme do doržiavanie hygienických opatrení - rúško a dezinfekcia rúk (pri vchodových dverách do školy sa nachádza dávkovač s dezinfekčným prostriedkom).

        Podmienkou odovzdania vysvedčení za 2. polrok školského roka 2019/2020 ako aj maturitných vysvedčení je mať uhradené školné v plnej výške, odovzdanie všetkých učebníc a odovzdanie vytlačenej a zviazanej maturitnej práce !!!

         

        ČASOVÝ HARMONOGRAM PREBERANIA MATURITNÝCH VYSVEDČENÍ

         

        4.B - 2. jún 2020

         

        Čas

        Bartošová Nikola

        09.00

        Gergelyová Michaela

        09.10

        Grolmusová Barbora

        09.20

        Hlásniková Lenka

        09.30

        Hrušková Nina

        09.40

        Kalinová Karolína

        09.50

        Krupová Katarína

        10.00

        Kucharovičová Nikola

        10.10

        Letková Natália

        10.20

        Petrovičová Lívia

        10.30

        Plichtová Radka

        10.40

        Pokošová Rúta

        10.50

        Šulková Karolína

        11.00

        Úradníková Daniela

        11.10

        Valašteková Lucia

        11.20

        Vrbiarová Zuzana

        11.30

         

         

         

        2.E - 5. jún 2020

         

        Čas

        Baranová Ľubica

        09.00

        Budajová Alena

        09.10

        Cabanová Veronika

        09.20

        Mgr. Čertíková Matúšková

        09.30

        Ďuricová Janka

        09.40

        Frčová Zuzana

        09.50

        Bc. Giertlová Miroslava

        10.00

        Hlubinová Ivana

        10.10

        Hudáková Danka

        10.20

        Ing. Kollárová Erika

        10.30

        RnDr. Kováčiková Martina

        10.40

        Kulišiaková Lenka

        10.50

        Kvietková Dana

        11.00

        Laksíková Mariana

        11.10

        Bc. Majerčíková Ingrid

        11.20

        Martincová Zuzana

        11.30

        Mgr.Matulová Martina

        11.40

        Bc. Medveďová Michaela

        11.50

        Oceľová Miriam

        12.00

        Ottingerová Zuzana

        12.10

        Stančíková Erika

        12.20

        Škropeková Anna

        12.30

        Tončíková Jana

        12.40

        Bc. Turňová Barbora

        12.50

         

         

         

        2.D - 4. jún 2020

         

        Čas

        Balážová Michaela

        09.00

        Cibuľová Anna

        09.10

        Dianišková Katarína

        09.20

        Ďubeková Iveta

        09.30

        Franková Marcela

        09.40

        Ing.Horváthová Martina

        09.50

        Hriňová Martina

        10.00

        Mgr. Chlebničanová Mária

        10.10

        Koroncziová Monika

        10.20

        Mgr.Kubišová Ľubica

        10.30

        Stieranková Bibiana

        10.40

        Lestáková Klaudia

        10.50

        Moncoľová Jarmila

        11.00

        Pehelová Martina

        11.10

        Pipasíková Zuzana

        11.20

        Ridzoňová Jana

        11.30

        Stanova-Hejtmanová Beáta

        11.40

        Stanková Alena

        11.50

        Stieranková Martina

        12.00

        Žiaková Nikola

        12.10

        Bc. Žiaková Soňa

        12.20

        Kiselová Lucia

        12.30