• Ing. Martin Šušor

Študoval som Manažment výroby na Fakulte výrobných technológií v Prešove Technickej Univerzity v Košiciach, kde som sa popri štúdiu venoval tvorbe webových stránok,  technológiám a grafike. Po skončení štúdia som sa vrátil na rodnú hrudu a niekoľko rokov som pracoval ako učiteľ a správca siete na Hotelovej a Obchodnej akadémii v Brezne, odkiaľ som po krátkej prestávke prišiel sem. Na "ebegéčke" vyučujem tieto predmety:

• Dejepis (DEJ)

je spoločenskovedný predmet, ktorý nám rozpráva z histórie nielen našu kultúru a kultúru iných národov, ale aj to odkiaľ pochádzame a kam smerujeme pokiaľ sa z histórie neponaučíme.

• Geografia (GEO)

je predmet, vďaka ktorému chcem žiakom priblížiť jedinečnosť planéty Zem, ako aj jej obyvateľov.  Mojim cieľom je pochopenie vzťahom medzi jednotlivými zložkami a prvkami krajiny a chápať ich silnú vzájomnú previazanosť.  Tento predmet Zdôrazňuje súvislosti a často komplikovanú prepojenosť príčin s dôsledkami. Formuje osobnosť mladého človeka upozorňovaním na podobnosť, ale aj zvláštnosti opisovaných regiónov, ktoré porovnáva so Slovenskom, pričom poukazuje na jeho osobitosť v kontexte Európy, či sveta.

• Matematika (MAT)

rozvíja logické a matematické myslenie na riešenie rôznych problémov v každodenných situáciách už niekoľko tisícročí. Vďaka tomuto predmetu uplatňujeme logické argumenty a dôkazy v každodennom živote bez toho aby sme si to uvedomovali.

• Matematické predstavy (MTP)

je predmet s ktorým sa stretneš iba u nás. Hovorí nám hravou a nenáročnou formou ako deťom v materskej škôlke priblížiť základy matematiky a geometrie.

• Informatika (INF) a Aplikovaná informatika (API)

​​​​​​​základná zložka hovorí o vývoji a histórii technológií v našom živote a tá druhá žiakov učí ako tieto technológie správne používať. Vďaka Api sa naučíš správne používať nielen office ale ak máš záujem a chuť aj iné programy a aplikácie, ktoré ti uľahčia a spestria život.