• Veľkonočný volejbalový turnaj

     • Po dvoch rokoch bez športovej udalosti na našej EBG, sa konečne telocvičňou ozývalo hlasné povzbudzovanie. Hoci sme termín tradičného volejbalového turnaja posunuli z Valentína na Veľkú noc, nič to na výbornej atmosfére neubralo. Naopak, táto udalosť mala všetko čo má dobrý turnaj mať: napínavé súboje, krásne akcie, skvelú sprievodnú muziku, silné emócie a samozrejme super fanúšikov.

      Z víťazstva sa napokon tešil kolektív z 3.B, ktorý si v predčasnom a mimoriadne napínavom finále poradil zo 4.B. Bronz si zaslúžene vybojovali mladé nádeje z 1.B. 

      Tradičné vyvrcholenie, priniesol bonusový - exhibičný zápas víťazov turnaja, proti výberu pedagógov. Tento aj napriek rozpačitému úvodnému setu, napokon dopadol lepšie pre "zborovňu"... i keď je treba povedať, že to bolo tesné. 

      Pohár získa vždy len jedno družstvo, no víťazmi sme sa stali všetci,,, ale to si možno uvedomíme až neskôr...

      Tešíme sa na V? volejbalový turnaj 2023 🙂

       

      Odkaz na fotoalbum TU.

     • Plavecký kurz

     • Po dlhej "korona pauze" sme opäť vyrazili na plavecký kurz a opäť sa našim domovom na týždeň stali útulné chatky Eu Centrum Závadka. Samotný kurz prebiehal v bazéne obecnej plavárne v Závadke nad Hronom, no počas celého týždňa dievčatá a chalan absolvovali aj množstvo iných rôznorodých aktivít. Vo fotoalbume vám prinášame pohľad do "kuchyne" plaveckého kurzu #EBGBR 2022 ;)