• Koľko lásky sa zmestí do krabice od topánok?

• A koľko sa jej zmestilo do 23 krabíc? Veeeeeeeľmi veľa. Ďakujeme všetkým žiakom i učiteľom za krabice od topánok, dobroty, vzácne darčeky od srdca, zabalenie krabíc, celé angažmá a Cukrárni Čierna mačka, biely kocúr za prevzatieNech radosť rozdávaním rastie a poteší našich drahých seniorov.

• Deň otvorených dverí

• Keďže momentálna situácia neumožňuje aby ste sa prišli ku nám pozrieť, tak Vám svoje brány otvoríme aspoň takto online. V pondelok 13. decembra 2021 od 16.00 hod. nás budete môcť spoznať, zistíte čo a ako sa u nás vyučuje, budete sa nás môcť opýtať na všetko čo vás bude zaujímať a bude aj prekvapenie. A tu je videopozvánka.

Tešíme sa na Vás :)

• Dištančná výučba v pomaturitnom štúdiu pokračuje

• Nakoľko sa epidemiologická situácia s ochorením COVID-19 nezlepšuje, bude dištančná forma výuky v pomaturitnom štúdiu prebiehať aj naďalej, až do odvolania. O prípadným zmenách vás budeme včas informovať. Zostaňte zdraví!

• Nemčina hrou

• Keď nám choroba ochromí počty žiakov v triede, nastáva čas na opakovanie s Wordwall. Keď ju máš rád, niet čo riešiť :)

• Oznam pre žiačky pomaturitného štúdia

• Vzhľadom k zhoršujúcej sa epidemiologickej situácii v súvislosti s COVID-19, zriaďovateľ SSOŠP EBG, rozhodol o dočasnom prerušení prezenčného vyučovania v pomaturitnom štúdiu. Najbližšie dva týždne (16.11., 18.11., 23.11., 25.11.) bude vyučovanie prebiehať dištančnou formou.

Sledujte edupage, kde dostanete bližšie informácie od jednotlivých vyučujúcich.

• Rečnícky štýl netradične

• Abraham Maslow povedal: "takmer všetka kreativita zahŕňa cieľavedomú hru" a Diana Ackerman pridala: hra je obľúbeným spôsobom učenia sa nášho mozgu.“ Na svojej koži (či mozgu?:)) si to vyskúšali naše maturantky na hodine slovenčiny.