•  

   Hľadáš strednú, na ktorej nebudeš len sedieť v lavici? Chceš získať skutočne dobrú prax a po škole si nerobiť starosti, čo ďalej? Vyber si učiteľstvo pre materské školy a vychovávateľstvo v duálnom vzdelávaní a naštartuj svoju kariéru u nás.

    

   príď na

    

   2. kolo talentových skúšok 22. júna 2021 od 08.00 hod.!!!

   Na nenaplnený počet miest do prvého ročníka šk. roka 2021/2022 v dennom štúdiu

    

    

   5 dôvodov prečo si vybrať našu školu

    

   PRAX UŽ POPRI ŠTÚDIU

   Odborníkom sa stávaš predovšetkým vďaka praxi. Preto na ňu kladieme veľký dôraz a ako prvá pedagogická škola na Slovensku sme sa zapojili do systému duálneho vzdelávania, vďaka čomu zažiješ oveľa viac praxe, než kdekoľvek inde. Pri praxi je nám nápomocná aj materská škola sídliaca priamo v budove našej školy.

   PERSPEKTÍVA

   Až 47% našich absolventov pokračuje štúdiom na vysokej škole. V dnešnom, rýchlo meniacom sa svete, kde množstvo pracovných pozícií nahrádzajú stroje či umelá inteligencia, má profesia učiteľky v materskej škole stále veľmi veľkú perspektívu. Prečo? Odpovedzme si otázkou: „Dali by ste to najcennejšie, čo máte, vychovávať robotovi?“

   RODINNÁ ATMOSFÉRA

   Sme malá škola, kde každý každého pozná, kde môžeš byť sám sebou. Vďaka tomu získaš lepší individuálny prístup učiteľa k tebe, no najmä to vytvára celkovú príjemnú rodinnú atmosféru.

   ROZVÍJAME TVOJ TALENT

   Z dobrého robíme skvelé. Tvoje nadanie z oblasti cudzích jazykov, športu, hry na hudobných nástrojoch či výtvarných činnostiach podporujeme v rámci rozvrhu hodín, pestrej krúžkovej činnosti, ale aj v rámci rôznych školských aj mimoškolských akcií a súťaží.

   ZA POZNANÍM CEZ ZÁŽITKY

   U nás nudu nezažiješ. Sme škola, kde sa každý týždeň niečo deje. Tematické dni, práca s deťmi, kurzy, exkurzie, zahraničné vzdelávacie pobyty  a mnoho ďalšieho vytvárajú našim žiakom zážitky na celý život.

    

    

 • Máš otázky? Neboj sa opýtať!

  Na akékoľvek vaše otázky radi odpovieme.
  komunikujem so serverom, počkajte prosím