• Divadelná Chalupka

Opäť po roku sme sa mohli kultúrne obohatiť na jednom z predstavení Divadelnej Chalupky s názvom MORAL INSANITY v réžii Prešovského národného divadla. Monodráma Petra Brajerčíka priniesla na premyslene pripravenej scéne s mnohými symbolmi veľkú výpovednú hodnotu o nerestiach ľudstva ako sú konšpirácie, nenávisť, sebectvo...

• Sprievodca pre samotestovanie

Na rodičovskom združení, ktoré sa uskutoční zajtra, t.j. 17.9.2021 od 15.00 hod. budú zákonným zástupcom žiakov, odovzdávané samotesty na zisťovanie prítomnosti koronavírusu spôsobujúceho ochorenie COVID - 19.

Sprievodcu samotestovaním aj návod na použitie samotestov si môžete stiahnuť na odkazoch nižšie:

• KOŽAZ 2021 úspešne za nami

Od utorka do štvrtka žiačky a žiak tretieho ročníka absolvovali kurz na ochranu života a zdravia. Túra ich zaviedla z Čertovice na chatu M. R. Štefánika, zdolali vrchol Ďumbiera i Chopku, pracovali s mapou, určovali svetové strany, cvičili si obväzovú techniku, strieľali zo vzduchovky, rozoznávali signály CO, spoznávali faunu a flóru a veľa ďalšieho. Najmä však zažili príjemné chvíle, utužili kolektív a to všetko navyše vo fantastickom počasí.

• Začíname o 8.30 hod.!

Slávnostné otvorenie školského roka 2021/2022 pre žiačky denného štúdia, sa uskutoční

2. septembra 2021 o 8.30 hod. na ihrisku pred budovou školy

Žiadame dodržiavať nasledujúce hygienické opatrenia:

• v priestoroch školy sa pohybovať len s prekrytím horných dýchacích ciest (rúško, šatka,...)
          • Výsledky 2. kola talentových skúšok

Dňa 26.8.2021 sa uskutočnilo druhé kolo talentových skúšok pre pomaturitné štúdium, ktorého výsledky si môžete pozrieť: TU

Zápis úspešných uchádzačiek sa uskutoční v dňoch 30.8.2021 a 31.8.2021 v čase od 10.00 hod. do 14.00 hod. a tiež dňa 2.9.2021 v čase od 13.00 hod. do 14.00 hod..

Slávnostné otvorenie školského roka pre žiačky pomaturitného štúdia sa uskutoční dňa 2.9.2021 od 14.00 hod.

• Partneri

• {#1508} 1